Zdeneček je kluk 9 let s úplné rodiny, ovšem zápasí s vážnou nemocí hypohydrotickou ektodermalni dysplazií, česky řečeno nefunkce potních žláz a s tím spojené další projevy nemoci, poškození kůže, chybějící zuby a i špatný imunitní systém. Syn je i těžký alergik. Snažíme se s nemocí bojovat, buďto lázněmi a také přírodní léčbou.
Zdenda má převahu lékařů a specialistů daleko a kvůli imunitě a potním žlázám nemůžeme jezdit autobusem, či vlakem, už od jeho zjištění nemoci jsme řešili koupi osobního auta, jako zvláštní pomůcku, to nikdy nevyšlo a tak jsme museli auto pořizovat sami, ze svého, vždy starší auto. Před 5 roky jsme museli řešit auto zase, ale s dvouzónovou klimatizaci, ta jediná ve vedru dokáže syna chladit .Teď jsme zjistili že auto pomalu odchází, a že je čas koukat po novém, věřte že kdyby to šlo, koupím obyčejné nové auto, bez té dvouzónové klimatizace, ale pokud není správná klimatizace, syn může upadnout do bezvědomí a nebo umřít .








