Je mi 31 let a ve dvou letech mi byla diagnostikovaná Spinální svalová atrofie (SMA), která mě výrazně omezuje v pohybu a samostatnosti. Moje onemocnění (SMA) způsobuje, že mi postupně ochabují všechny svaly v těle. Aktuálně se pohybuji pomocí elektrického vozíku a pracuji na poloviční úvazek. Díky práci mám pocit, že můžu být taky užitečná a trošku vracet zpátky pomoc, bez které bych nemohla žít.
Stále se snažím být aktivní a žít „normální“ život, i když potřebuji výraznou asistenci. Speciálně upravený automobil by pro mě znamenal větší svobodu a hlavně ulehčení pro mé asistenty a rodinu. Auto využívám nejvíce na cesty do práce, k lékařům, na rehabilitace a výlety. Momentálně máme auto bez úpravy a pro rodiče je již velmi náročné mě do auta přesunout.
Také moc ráda cestuji a objevuji nová místa, v čemž bych i díky speciálně upravenému auto mohla nadále pokračovat.
Děkuji za jakýkoliv příspěvek a podporu, nesmírně si toho vážím :)
