Dobrý den, Jasmínka je naše druhá dcera ze čtyř dětí do 12. dubna naprosto zdravé a veselé dítě. 11. dubna Jasmínka nastoupila po střevní chřipce do školy, já byla v práci. Po škole mě volala Jasmínka, že se jí špatně mluví a brní ji levá strana těla, okamžitě jsem volala naší paní doktorce, řekla nám že to má rozbourané minerály po střevní chřipce ať dáme hořčík a ráno ať přijdeme na odběry. Druhý den hned ráno jel přítel s Jasmínkou k doktorce a ta mu hned řekla, že ji máme odvézt do nemocnice. Vzala jsem si volno a jela také, v nemocnici nám řekli že neurolog přijde až odpoledne ať jedeme Jasmínce pro věci, dojela jsem domů a do půl hodiny telefon okamžitě přijeďte zpět vaše dcera má leukemii a vezeme ji do Motola, nejhorší věta v mém životě. V Motole začal kolotoč vyšetření verdikt vaše dcera má akutní leukemii a prodělala rozsáhlou mozkovou příhodu, začal boj o její život. Jasmínka je velká bojovnice a bojuje jako lvice. Chemoterapie máme do prosince pak nás ještě čeká bajpass mozku kvůli uzavřené tepně v mozku od mozkové příhody. Jezdíme dvakrát v týdnu do Prahy což je 160 km. Jasmínka kvůli léčbě nemůže cestovat hromadnou dopravou, proto by jsme rádi pořídili auto, které nebude každou chvilku rozbité a bylo pro ni pohodlné. Na auto bohužel nejsou prostředky stále čekáme na příspěvek na péči už od dubna. Všem dárcům moc děkujeme za pomoc.
