Jmenuji se Artur Cibula, narodil jsem se se vzácnou nemocí. Je mi 3,5 roku, kvůli mému onemocnění jsem imobilní, mám zaveden PEG a centrální žilní katetr, kvůli kterému musíme s mámou každé úterý dojíždět pro infuzní vaky. Často také musím akutně jezdit do nemocnice a do budoucna plánujeme i nástup do speciální mateřské školky, která také není blízko. Kromě toho rád jezdím na výlety a chtěl bych žít jako ostatní kluci.











