Ahoj, jsme Jana a Adámek co prosí o pomoc. Osmiletému Adámkovi diagnostikovali vzácný genetický syndrom co ho velmi limituje. Moc se snažíme to zvrátit všemi dostupnými možnostmi. To znamená každodenní cestování za rehabilitací a terapiemi a auto, kterým se dopravujeme už není vyhovující. Adámek je velký klouček, a nacpat ho do nízkého osobního auta už je obrovsky namáhavé. Zatím se neumí postavit na nohy, takže zvednout ho z vozíčku a posadit na sedačku auta začíná být nadlidský úkol a uložit těžký vozík do kufru je další věc. Upravené auto by nám obrovsky ulehčilo život.











