Jsme rodiči tří krásných dětí, Kiry, Aninky a Erika. Nejstarší dceři jsou 3 roky, Anince 2 roky a nejmladší má 5 měsíců. Se třemi malými dětmi je to těžké, ale vždy je sranda, není čas na smutek.
Kromě toho, že nejmladší dcera Aninka už 9 měsíců úspěšně bojuje s leukémií. 21. 05. 2022 jsme ukončili poslední blok intenzivní chemoterapie, ale léčba ještě není dokončena. Pojišťovna již nemůže léčbu uhradit, takže opravdu potřebujeme vaši pomoc, abychom byli schopni uhradit dluh v nemocnici a pokračovat v léčbě mé dcery.
200.000,- korun je náš dluh, a tato částka poroste s každou návštěvou nemocnice.
Doufáme ve vaši pomoc.
Děkuji všem, kteří odpoví!!












