30. 10. 2024 14:18
Bohužel nemáme dobrou zprávu… S Dinouškem jsme se museli rozloučit 💔 Tělíčko už mu vypovědělo služu, museli jsme ho humánně vyprovodit za duhový most, ač jsme se rvali jako lvi opravdu do poslední chvíle… Byl ještě mimino a není to vůbec fér! Pro naši Verču to bylo fakt těžké, dělala pro něj maximum 😞
Děkuji za laskavý přístup Envet 🖤🩷 Odcházení není těžké jenom pro nás, ale i pro naše veterináře. Myslete na to, ani pro ně není tato práce jednoduchá 🤧 I veterináři jsou jenom lidi, ne roboti na zavolání.
Děkujeme všem, kdo na Dina přispěli a pomohli nám zjistit jeho diagnózu i její rozsah. Jste borci. Bohužel ne vždy má každý příběh šťastný konec. Odpočívej v pokoji, Dino! 🕊️
Částka, která se vybrala navíc, bude použita na zaplacení veteriny pro jiné kočičky. Děkujeme za pochopení a podporu 🙏