21. 6. 2026 17:13
Milí dárci,
nevím, jestli existují slova, která by dokázala vyjádřit, co cítím. Když jsem sbírku zakládala, bylo to pro mě jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě. Jsem zvyklá pomáhat druhým, ne prosit o pomoc pro sebe. Přesto jsem se ocitla v situaci, kdy už jsem sama dál nemohla.
Díky vám jsem ale zažila něco nádherného. Tolik laskavosti, podpory, povzbuzení a lidskosti jsem snad nikdy předtím nepocítila. Každý dar, každá zpráva, každé sdílení pro mě bylo připomínkou, že na všechno nemusím být sama.
V posledních letech jsem si prošla obdobím, které mě fyzicky i psychicky velmi vyčerpalo. Mnohokrát jsem měla pocit, že už nemám sílu udělat další krok. A pak jste přišli vy. Lidé, které často vůbec neznám, a přesto jste se rozhodli podat nám pomocnou ruku.
Z celého srdce vám děkuji nejen za finanční pomoc, ale především za naději. Za pocit bezpečí. Za možnost na chvíli vydechnout a přestat se každý den bát, jak všechno zvládneme.
Vybrané peníze budou použity na naše základní životní potřeby – nájem, jídlo a běžný chod domácnosti. Velkou část ale využijeme také na podporu zdraví nás všech. Na mou léčbu a hledání cesty zpět ke zdraví, abych mohla znovu fungovat, pracovat a být dětem oporou. Na zdravotní péči, rehabilitace, terapie a další potřebnou podporu pro Adámka. A také na zdravotní a psychickou podporu pro Elišku, která si v posledních letech prošla mnoha náročnými situacemi a zaslouží si prostor pro své vlastní uzdravení a spokojené dětství.
Vaše pomoc je také o prostoru a možnosti se nadechnout a ubrat alespoň z některých starostí. Díky vám mohu být klidnější mámou, o kterou se děti mohou opřít. A sama se mohu zase cítit víc ženou.
Děkuji vám za důvěru, za otevřená srdce a za to, že jste se stali součástí našeho příběhu.
S hlubokou vděčností a pokorou
Pavla, Eliška a Adámek ❤️