Následovala standardní onkologické léčba – chemoterapie a ozařování, kdy Tomík přišel o vlasy. Celý rok po operaci byl v nemocnici Motol jako ležící pacient, kde s ním celý rok prakticky bydlela maminka. Tatínek se staral o chod domácnosti a Tomova bráchu.
Po propuštění za ním docházeli pracovníci z rehabilitace a absolvoval několik rehabilitačních pobytů. Učí se znovu chodit, mluvit, znovu fungovat v běžném životě a právě ke snadnějšímu každodenímu fungování mu chceme trochu pomoci zbudováním bezbariérové toalety. Rekonstrukce toalety je v běhu, i když se aktuálně na chvilku zastavila, protože nám na její kompletní dokončení chybí peníze.
Na co konkrétně budou peníze ze sbírky použity?
Peníze z této sbírky použijeme na dokončení rekonstrukce bezbariérové toalety. Aktuálně nám zbývá dodělat elektroinstalace s novou rozvodnou skříní a jističi, stropní desky, interiérové dveře s obložkami.
Ten nejnáročnější kus rekonstrukce, přestavbu, máme už za sebou a k jejímu dokončení potřebujeme vaši jakoukoliv pomoc. Chceme Tomíkovi předat toaletu do užívání co nejdříve, aby se stal jeho život o něco málo kvalitnější.
Málokdo z nás si dokáže představit, jaké to je potřebovat asistenci i v takovéto intimní chvíli, a to hned několikrát za den. Dopřejme společně Tomíkovi tu možnost stát se zase o kousek samostatnějším.
Odkazy:
