Jmenuji se Klára je mi 44 let, jsem matka 3 dětí a ráda bych Vám povyprávěla příběh jedné šťastné rodiny z malé obce ve Zlínském kraji, které se 31. 8. 2019 zhroutil celý svět.. Manžel podstoupil kontrolu na neurologii kvůli „banálním“ příznakům, které jej trápili a najednou se z posledního hezkého dne prázdnin, stala noční můra…
Po různých vyšetřeních a magnetické rezonanci byl manželovi diagnostikován nádor na mozku – Glioblastom.. Následná operace ve Vojenské ústřední nemocnici v Praze dopadla dobře a my si trochu oddechli.. poté následovala dlouhá šňůra ozařování a chemoterapie .. Po pár komplikacích to po půl roce vypadalo nadějně, ovšem po se změnilo a manžel musel rok po 1. operaci mozku podstoupit další, kvůli remisy nemoci .. podstoupil celkem 3 těžké operace mozku.
I přes svůj urputný boj s touto nemilosrdnou nemocí nám bohužel manžel na konci května roku 2021 odešel navždy .. Tyto skoro dva roky boje proti těžkému soupeři pro nás nebyli vůbec jednoduché..
Odešel nám milující a milovaný člověk, který byl obětavý pro všechny a vždy ochotný pomoci se vším.. Od dětství hrál za místní klub fotbal a byla to pro něj srdcová záležitost. Proto po se po čase stal i předsedou místní TJ. Zanechal po sobě nesmazatelnou stopu ..
Já jako matka jsem zůstala na všechno sama.. Na finance, na údržbu domu, ale hlavně na naše 3 děti. Na Kubíka /19/, Báru /15/ a Vojtíška /7/ let. Všechny děti jsou školou povinné a není to tudíž jednoduché.
Vybrané peníze od laskavých dárců by byly použity na běžných chod rodiny a údržbu domu a příspěvek na auto..
Za vše neskutečně a ze srdce moc děkujeme K+J+B+V Viceníkovi
