Sbírku pořádám na léčebné výlohy u specialistů přes kůži u pejsků. Bohužel je tato léčba velice nákladná. Již jsme byli u 3 různých veterinářů, ale nikdo nám nedokázal pomoci. Utratili jsme skoro 50 tisíc korun ale bohužel výsledek stále žádný a Messi se pořád trápí a já s ním.










