Komu pomůžete?
Jsme pětice bubeníků. Tři z nás (Zuzka, Jindřich a Ivo) se živí výhradně hudbou. Mimo klasické velké koncerty, hudební festivaly, městské slavnosti či firemní akce, tvoří náš podstatný díl práce i příjmů, projekt interaktivních výchovných koncertů a workshopů pro děti ze ZŠ a na Olomoucku i z MŠ.
Nařízení vlády nás všechny zaskočilo v rozjeté sezoně. Celková ztráta příjmů, může mít za následek neschopnost hradit provozní náklady, povinné platby a závazky, a znamenala by úplnou likvidaci.
Plánovali jsme si oslavit se svými fanoušky 20 leté výročí. Byli jsme uprostřed zkoušení nových skladeb a zdokonalovali jsme stávající skladby a vylepšovali repertoár pro krásné letní akce, které se bohužel nekonají. Stejně jako většina z nás umělců, hudebníků, drobných živnostníků a dalších podobně se živících lidí a subjektů, netvoříme rezervy a „přebytečné“ peníze zpravidla ihned investujeme do rozvoje kapely, projektů i realizací charitativních počinů.