Sbírka ukončena:

Podpořme společně loutkové Divadlo b #kulturažije

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
 -
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
136 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Podpořme společně loutkové Divadlo b #kulturažije

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Divadlo b

Vážení naši diváci a příznivci,

protože nemůžeme hrát naživo tam, kam si nás pozvete, rozhodli jsme se nabídnout Vám naše záznamy představení pro děti, abyste přišli alespoň na chvilku na jiné myšlenky.

Tímto způsobem dáváme také o sobě vědět, že pořád existujeme a ačkoli nemůžeme hrát, zkoušet a vyrábět nová představení pomaličku můžeme.

Takže až se situace zlepší, budeme mít pro Vás připraveny dvě nové pohádky. Jednu tradiční – Červená karkulka… samozřejmě trošku jinak, než ji všichni známe a jednu netradiční – Pohádka lesní … o tom, jaká jsou v lese skrytá dobrodružství, i když se na první pohled nic neděje.

A ještě jsme se rozhodli, protože celkem dost příznivců nám nabízí pomoc, zřídit sbírku na naší podporu. Velmi dobře víme, že to teď máme těžké úplně všichni a je dos pravděpodobné, že se najde mnohem víc lidí ještě potřebnějších než jsme my…ale přece, jen. A myslíme si, že by bylo hezké, až se tahle nelehká situace přežene, uspořádat premiéru zcela zdarma. Jako takové poděkování za přízeň. Dáme vědět na našich web stránkáchUž se na to moc těšíme.

Divadlo b je poměrně mladé divadlo – založeno v roce 2016, ovšem se zkušenými hráči, kteří zažili s divadlem snad úplně všechno. Hrajeme s loutkami klasické i netradiční pohádky, máme za sebou i jednu premiéru loutkového hororu pro dospělé a rozhodně nemáme v plánu být unavení, vyhořelí a bez nápadů.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat