Ráda bych Vám představila svého syna Davida.
David se narodil jako zdraví kluk , měl spoustu kamarádu a rád sportoval. Jeho největší vášní byl florbal kde 2 roky působil jako brankář za Dynamo Pardubice.
Bohužel pouze do svých 13 let, kdy před vánocemi se mu obrátil život naruby. Davidovi prasklo v mozku dvakrát po sobě aneurysma a krvácení bylo tak masivní, že přišel o levou polovinu mozku a následně byl ve vigilním kómatu. Prognózy nebyly dobré, ale David bojovník se po letech z kómatu probral.












