11. 6. 2023 16:10
Vážení dárci,
touto cestou bych Vám všem,kteří jste se podíleli na této sbírce,chtěla upřímně a čistě poděkovat za veškeré finanční prostředky,které byly poslány na tento můj Donio účet. Nesmírně si vážím zájmu a pomoci všech zúčastněných dárců,jak známých tak i mně zcela neznámých. Jsem ráda,že tato solidarita lidí funguje i u jiných sbírek pořádaných na platformě Donia.
Vybraná částka byla nad moje očekávání vyšší a bude využita dle potřeb léčebných výdajů:léky,nízkobakteriální strava,psychická a materiální podpora,doprava,pořízení mého automobilu,ozdravné a rehabilitační projekty spojené s léčbou.
Takže ještě jednou Vám všem velké díky a pevné zdraví přeje
Nelča s rodinou.