Špatné vzpomínky ze života vždycky rádi zapomeneme. Hezké vzpomínky si rádi uchováváme. My jsme se rozhodli, že nebudeme zase jen vzpomínat, ale vrátíme se k tomu co nás nejvíc baví a tím je rocková muzika.
Založili jsme znovu rockovou kapelu Čápi v máku, která nám před 20 lety přinesla mnoho pozitivního.
V novém složení hrajeme staré věci v novém kabátě.
Pomalu se rozrůstáme a stávající aparatura nám ve zkušebně a na koncertech přestává stačit. Rádi bychom vás požádali o příspěvek na novou zvukovou aparaturu, která nám umožní posunout se zase o kousek výš a hrát i na vlastních koncertech aniž bychom potřebovali výraznou pomoc druhých.









