Spolek nedisponuje žádnými kotci ani ohrádkami, takže nemůže od sebe separovat jednotlivé pejsky. To samozřejmě velmi omezuje provoz azylu, protože ne vždy je možné některé jedince chovat společně a pouštět je k sobě. Ať už z důvodu nemoci, stáří či vzájemné nesnášenlivosti. Proto se spolek rozhodl zřídit vnitřní kotce, které budou umístěni uvnitř rodinného domu v bytových, zateplených prostorách, kde je i stálý kontakt s lidmi.










