Azyl funguje už 17let. Pomáháme v kapacitě 200 zvířat a po 8 letech nám zemřelo naše velké auto, které potřebujeme. Oprava odhadnuta na 100tis. Hodnota transporteru je 200 a bylo nám doporučeno jej prodat jen na náhradní díly.
Bez velkého auta s tažným zařízením je nás azyl jako bez ruky. Jsme i veterinární služba a snažíme se pomáhat i jiným azylům nejen s pejsky a kočičkami, ale také velkými zvířaty a potřebujeme převážet fixační klece. Pořídili jsme proto i sklopný vozík.
Jelikož oba sloužíme útulku 20h denně, není u nás možné, abychom auto útulku koupili ze svého. Dali jsme mu za ty roky a hlavně na začátku vše, co jsme měli.
Děkujeme
Alžběta Blašková a MVDr. Marek Blaško
Více o nás na www.utulektibet.cz











