Jmenuji se Tomáš, je mi 21 let a studuji vysokou školu. Dlouho jsem váhal, zda o pomoc požádat, ale stav mého zdraví mě donutil tento krok udělat. Touto sbírkou bych chtěl uzavřít jednu náročnou kapitolu svého života.
Vlivem nepříznivých okolností v dětství a nedostatku informací o správné péči se stav mého chrupu velmi brzy zhoršil.
Jako dítě jsem nabyl přesvědčení, že poškození mých zubů je už nevratné, a kvůli tomuto mýtu i velkému strachu jsem odbornou pomoc dlouho odkládal.
Dnes už jako dospělý vím, že moderní stomatologie dokáže zázraky, ale jako student vysoké školy si nákladnou léčbu, která je důsledkem těchto dřívějších okolností, nemohu dovolit.









