Dobrý den, jsem máma dvou synů s Autismem-vyvojova porucha, projevující se abnormální sociální interakcí, stálými opakujícími se vzorci chování a narušenými komunikačními schopnostmi. Matyskovi je 9 a Eliaskovi 7let oba jsou autiste,maji adhd,starsi ma separacni uzkost,maji hypersenzitivitu,coz je precitlivelost na podnety v jidle,ale i predmety tudiz si nenechaji jen tak sahnout do pusy.Kazda kontrola u jakeho koliv lekare je velmi narocna .











