Nevím vlastně co říct, slova se hledají těžko… Tak napíšu co cítím… Během covidu jsme se rozhodli, že budeme prodávat zmrzlinu a tak vznikla ,,ZMRZLINA u VODNÍKA''
Splnili jsme si tím malý sen. Veškerý volný čas jsme trávili ve stánku se zmrzlinou, žádná dovolená, žádný volný víkend, ale těšilo nás to i to, jak si k naší zmrzlině postupně našli cestu stálí zákazníci.. Teď je vše pryč, celý náš stánek se zmrzlinou zcela zničila voda a to včetně veškerého vybavení.. stroje na výrobu zmrzliny, výrobník ledové tříště, kávovaru atd. Rozhodla jsem se bojovat a zmrzlinu opět v létě otevřít a to je důvod proč prosíme o vaší pomoc, bez které bychom zmrzlinu nedokázali opět uvést do provozu. 🍀🍦🍀
Všem moc děkuji
Zmrzlinářka Jana









