V pátek 3. května nasedám do letadla a odlétám do Varšavy. Tam přesedám směr Tel Aviv, kde bych měl být týden, do 11. 5.
Rád bych se setkal s rodinami unesených v Tel Avivu a prošel si naučnou stezku, týkající se nezávislosti Izraele.
Sejdu se Sara Blau, izraelskou spisovatelkou, která má v létě navštívit brněnský Štetl festival.
Pan rabín Azari organizuje mé setkání s některou z rodin v telavivské kongregaci, budu rád.
Uvidím se i s evangelíky v Jeruzalému, kteří pečují o dva kostely.
Zastavím se u Zdi nářků.
Civilisté by neměli být zabíjeni nikde na světě. Zajímá mě život obyčejných lidí, kohokoliv.















