Naše rodina se skládá z osmi členů. Dva kočičí rodičové a 6 koček. Whisky je skoro tříletá kočička, která je neskutečný mazlík a vrní za každé situace. Každý den nám přináší radost a lásku.
Před měsícem nám ale začala dělat velké starosti – přestala jíst, její srst se rychle zhoršila, byla velmi slabá a unavená.
Po vyšetřeních, která trvala asi 20 dní, nám veterináři oznámili smutnou diagnózu – FIP.
Whisky musela být hospitalizovaná, dostávala infuze a potřebné injekce, které jí pomohly překonat nejtěžší chvíle.
Nyní pokračuje ve speciální léčbě v podobě tablet, které bude užívat po dobu 84 dní.
Je to velká bojovnice a my věříme, že s vaší pomocí svůj boj zvládne!
Tato léčba je pro nás velkou výzvou, protože před pár lety jsme zvládli náročnou operaci páteře naší kočičky Tequillky, která byla také velmi nákladná, ale teď už nám bohužel finance nestačí na to, abychom mohli pokračovat v léčbě Whisky.