Dobrý den, jsem maminka samoživitelka teď už 3.letého Tomaška. Tomášek se narodil s vrozenou vadou pes equinovarus. Tedy v točené nožičky dovnitř první 3 měsíce jeho života – měl obě nožičky sádrované nad stehýnka. Dále následoval snowboard, který měl do 3 let, ale bohužel se nožičky nevyvíjejí jak mají😔 a bude muset podstoupit operaci achilovky. Krom nožiček má syn apnoické pauzy, a proto je hlídaný na neurologii. Ráda bych touto sbírkou mu dopřála autosedačku, sportovní kočárek, jelikož bude mít sádry 6 až 8 týdnů a zbytek korunek bych investovala do ortopedických kontrol.. cena kontroly 1000 Kč.
za Tomáška moc děkuje jeho maminka a starší ségra Adélka❤️










