Dobrý den jsme rodina Sedláčkových z Brna (já,manžel 2 dcery, Miky ,Mia a Louie ), náš Mikešek už má za sebou dlouhý příběh, někde si ho někdo kdysi patrně osvojil, ale patrně měl volný život a tak se jednoho dne zatoulal a přes jednoho velice hodného a ochotného pána se dostal do naší rodiny, bylo to celkem úsměvné, protože se patrně při potulce přimotal za chlapama do hospody a tam dostal svý jméno, jelikož na pivo neměl a boty taky ne 😅
Co nás ale tíží? Mikeš je cca 5 letý naprosto úžasný kocourek ,nepředstavitelný mazel, s námi žije již 3 roky, ale máme podezření, že si venku prošel nepěknými věcmi a tak už jsme u něj léčili ušní svrab a dietu, doposud to byl vitální kocourek, který nedává najevo, když ho něco trápí.
To se ale změnilo, přestal nám minulý týden papat a už delší dobu častěji spíš pil a močil, kysaly mu očka a začaly se přidávat dýchací obtíže skrz ucpaný nosánek a tak jsme zjistili, že má nemocné zoubky a jeden byl dokonce tak špatně vylomený, že jsme to nemohli nechat na něm, bohužel po prvotním vyšetření na klinice přišlo na nejhorší scénář – zubní záněty pravých premolárů tak velké, že ohrožují funkci ledvin a Mikeška na životě samotného,
Mikešek má doma ještě kočičí sestřičku a psího parťáka, bohužel jsme ale s manželem oba trvale nemocní a z toho důvodu nemůžeme mít vysoce placené a náročné zaměstnání a tak takové velké výdaje mimo náš rozpočet jsou pro nás obrovskou výzvou, proto nás napadlo obrátit se na Donio.cz a doufat, že dobří lidé ještě existují.
Zvířátka jsou božím darem člověku, jsou potěšením, láskou stejné míry jako každý člen naší rodiny. Budeme opravdu moc vděční za pomoc, neunesli bychom kdyby jsme nemohli Mikeškovi nijak pomoci a nebo když už, tak aby nebylo příliš pozdě. Budeme opravdu rádi za každou pomoc byť jen malou, mockrát všem děkujeme a budeme také rádi za sdílení příběhu
s pozdravem Sedláčkovi 🐾🤎









