Projekt ukončen:

Linkové taxi Rýmařov

Vybráno 0 Kč 0 Kč
100 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Linkové taxi Rýmařov

Zakladatel
vedome byti
Datum přidání
17. 10. 2023

Představení projektu

V dnešní době technologického pokroku a urbanizace je nezbytné, abychom se zaměřili na efektivní a udržitelné způsoby dopravy. Jedním takovým inovativním řešením je koncept sdíleného taxi, také známý jako linkové taxi. 

Linkové taxi je systém sdíleného taxi, který slouží pro přepravu lidí podobně jako autobus, ale s větší flexibilitou. Zde je návod, jak funguje linkové taxi:

 „Linkové taxi má stanovené trasy a zastávky podobně jako autobus. Tyto trasy a zastávky jsou obvykle uvedeny na webu nebo v mobilní aplikaci daného provozovatele linkového taxi.“ Naše linkové taxi bude moci využít každý, jelikož naše vozy budou k dispozici občanům města Rymařov každý den non-stop. Rýmařov je nejzápadnější město v Moravskoslezském kraji, leží v okrese Bruntál. Žije zde přibližně 8 000 obyvatel.

Naše vozidla budou stát na 5 místech, které budou domluveny se starostou města Rýmařov a budou tak moci jezdit častěji než autobus nebo vlak. Cílem tohoto projektu je zasadit se do prostředí malého města Rýmařov, naše služba bude jezdit častěji než místní MHD které jezdi cca každé dvě hodiny. Naše služba bude na rozdíl od konkurence levnější, to znamená 40 kč za jízdu po městě Rýmařov.

Někdo může namítnout že cena je nízká, ale není. Pokud budeme mít v provozu dva vozy a každé z nich udělá 20 jízd denně a budou v provozu také o víkendu pak jsme na částce 5600 kč za týden. První týden počítáme s tím, že poptávka bude nižší. Počítáme také s tím že toto bude trvat opravdu jen týden jelikož se jedná o malé město a vše se zde rychle roznese.

Jelikož nemáme vlastní vozový park a nemusíme  a zajišťovat servis pro vozidla. Budeme mít dlouhodobě zapůjčený vozy Volkswagen Caddy 7 míst. Vybrali jsme právě tato vozidla, která svou stavbou jsou uzpůsobeny k přesunu vice lidi. Já sám sem ve městě Rýmařov žil 20 let a vím nejlépe, jak to zde funguje a také, protože sem jezdím za rodinou, mohu říct i podle sebe co zde je a nebo ne.

Děkuji všem,

Miroslav Kuba

Kdo za projektem stojí?

Název firmy Vědomé bytí s.r.o.
Oficiální sídlo společnosti Radlická 48,15000 Praha 5 Smíchov 
IČ 17543061
DIČ NENÍ plátce DPH 
Vznik živnostenského oprávnění 7. 3. 2022

Pan Miroslav Kuba 

jednající za společnost na základě plné moci 

Na co vybrané peníze použijeme?

Jedním z klíčových prvků taxi služby je její centrála, která je nejen základnou, ale také nervovým centrem celé operace a koordinace všech pracovníků.

Za pomoci finančních prostředků chceme uskutečnit pronájem kanceláře, který by byl na 4 roky za smluvenou cenu 5 000 Kč, jelikož se jedná o již vybavenou kancelář, která je na klíč bude potřeba pouze najít vhodného uchazeče o práci.

Dále bude třeba zaplatit reklamu na sociálních sítích což může stát 5 000 Kč. Samozřejmě bude také nutné pronajmout 2 vozidla podle poptávky, každé bude mít měsíční splátku 10 000 Kč.

Z tohoto důvodu jsou peníze hlavně na pořízení vozidel prioritou, jelikož každé vozidlo si na sebe může minimálně 30 tisíc vydělat i více podle počtu vozidel a nasazení řidičů

V případě zájmu o další formy spolupráce mimo rámec odměn pište na bruntal1989@gmail.com

Miroslav Kuba 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu