Zpočátku žil Zdeněk s maminkou a jeho sestrou v bytě na Praze 5, ale nebyl spokojený s chováním jeho starší sestry k mamince, a tak se rozhodl sestře zaplatit ubytovnu a následně ji z bytu vystěhovat. V roce 2013 však maminka náhle zemřela, a tím Zdeněk přišel o zmíněný byt. Nevěděl si rady co dál, ale neztrácel naději a odstěhoval se za prací do Milovic, kde pracoval v lázních. Tam se seznámil s kolegou, který se později stal jeho velkým kamarádem. Po čase však Zdeněk přišel na to, že z něj „kamarád“ pouze tahal peníze a najednou už Zdeňkovi nezbyly finance ani na zaplacení nájmu… Zdeněk se tedy musel odstěhovat na ubytovnu, kde však mohl zůstat pouze rok a poté se přesunul do azylového domu, následně pobýval u Armády Spásy, poté žil opět v jiném azylovém domě, až se z něj stal bezdomovec (pouze na 3 dny), jelikož jej po čase z důvodu kapacity vystěhovali. Naštěstí se mu až v roce 2022 podařilo zažádat o garsonku od městské části na Žižkově, kde nyní bydlí.
