V březnu tohoto roku, jsem pořádal první sbírku Zavolej a daruj, kde jsme vybrali peníze a úspěšně je předali oběma nemocnicím na konkrétní přístroje. Vzhledem k tomu, že cítím potřebu pomoct i nyní, oslovil jsem opět obě nemocnice, zda potřebují nějak pomoci.
Dohodli jsem se, že budeme sbírku směřovat na přístroje potřebné pro covidové pacienty a léčbu Covid-19. Konkrétně se jedná o EKG do FN Motol na Covidovu jednotku a centrifugu do Covidové laboratoře ve FN u Sv, Anny v Brně.











