Většina z Vás ví, jak náš kočičí dům vypadá. Je to starý dům v památkové zóně, kde každou chvíli řešíme nějakou opravu. Od nového systému vytápění, přes pokládku nového lina až po výměnu nerezové vany.
Tentokrát padnul černý petr na střechu, která je v havarijním stavu. Střechu tudíž musíme zateplit, aby se nám v zimě nerozpadla.
Abychom plně využili funkci nového tepelného čerpadla, musíme řešit věci, které s tím jdou ruku v ruce. Aby neunikalo teplo, musíme logicky zateplit. Alespoň tu střechu, která bohužel už nevydrží. Ostatně posuďte sami










