Rézinka.
Ahoj moji čtyrnozi kamaradi😾.Pamatujete si ještě na mě?Ano jsem to já-slepa Rézinka 😥.Byli mi pouhé 3 tydny když mě a mého brasku Kuliska nějaký dvounozec odhodil na skládku jako kus něčeho nepotrebneho. Už jsem neměla ani sílu plakat. Byli jsme odzouzeni na smrt.Na poslední chvíli nás našli a odvezli k paní doktorce.Tam mě nedávali žádnou šanci na přežití, ale já jsem bojovala.Po týdnu nas propustili k hodne tetě do domácího léčení.Ani jsem nestačila pořádně otevřít očička a už jsem neviděla.Jedno ocicko už nebylo a místo druhého se mi utvořit velký vřed.Ten byl vyoperovan a naděje na to že někdy uvidím už nebyla zadna😿.Nikdy neuvidim svitit slunce,meho brasku ,tetu ani kamarady.Ale me je to jedno.Jsem stastna ze ziju!!!Lidé tetu odsuzovali a nabádali ji k eutanazii.Ale o tom teta nechtěla ani slyšet.A jsem moc rada ze je neposlechla.Když už jsme byli z nejhoršího venku zjistili u nás nemoc FIP.Ani tentokrát jsme to nevzdali a bojujeme jako lvi. Už jen pár dní do konce léčby a už nás snad nic špatného nepotká😔.Kulisek uspořádal sbírku na naší lecbu kde jste nám pomohli nasbírat korunky aby jsme mohli žít.Z celých našich srdíček vám moc dekujeme❤.Chtěla bych také pomocí nasbírat korunky na kastrace ostatnich maminek aby jejich miminka nedopadla jako my.Patrime pod Liga na ochranu zvířat Kutná Hora. Tety ze spolku odchytavaji toulave kocicky které vykastruji a buďto jim hledají domovy nebo je pouštějí zpět do jejich lokality kam je chodí krmit.Kastrace jedné kočičky stojí kolem 1000kc.Proto jdu na vás s velkou prosbou i o malý příspěvek aby netrpeli ostatní maminky a jejich miminka😭.Nás se podařilo zachránit ale co ostatní kamarádi???Kdyby každý kdo bude číst můj příbeh přispěl i 100kc tak věříme že se podaří vybrat krásnou částku na záchranu mých i vašich kamarádů 😽.Dekuju všem kdo dočetli až do konce.Vase Rézinka 😍.











