Jsme rodiče 14-ti letého statečného syna Dominika Kadlece, který trpí od malička Dětským autismem – nízkofunkčním s těžkou mentální retardací. Dále trpí těžkou formou hemofilie typu B v péči hematologie FN Motol.
Synovi musí dávat každých 14 dní injekci LÉK do žíly, aby se mu alespoň trochu srážela krev. Syn je také hyperaktivní, na to bere denně prášky, aby se zklidnil. Spojení těchto dvou nemocí je strašné, protože na syna musíme dávat opravdu nonstop pozor, aby se mu něco nestalo a nezačal krvácet. Samozřejmě, je pořád samá modřina a když se více udeří, začne krvácet do těla. To se mu v postiženém místě začne rána nalévat krví a otékat. V tomto případě musíme do nemocnice na injekci do žíly,aby se krvácení zastavilo. Otec syna z trvalého stresu onemocněl vysokým tlakem a cukrovkou s kterou se musí léčit. Nakonec až na hranici kolabsu musel uznat, že péče o syna je velice náročná, přesto že ho člověk neskutečně miluje. Musel odejít z práce a být tu pro něj.










