Ahoj všem milovníkům zvířátek, a obzvláště králíčků. Obracím se na vás s prosbou o pomoc pro mou králičici Kleu.🐰
Je to mladá asi 1,5 roků stará králičice která bojuje nejspíš s rakovinou oka. Má kamaráda Maxe který je taky zachráněný. Je ji velkou oporou a dobrým parťákem ale na tohle nestačí jen hromady pusinek. Klea bude potřebovat chirurgicky zákrok aby se jí ulevilo od bolesti. Chci udělat pro ni vše, co je v mých silách, aby mohla užívat si života ještě pěkně dlouho a aby byla po mém boku.












