Depozitum útulkáčků
Zima je jednoznačně nejhorším obdobím pro všechny opuštěné kočičky bez domova. Většina z nás si to utrpení ani neumí představit; dennodenně totéž – hlad, zima, osamělost, často krutost lidí, kteří na ně narazí a do toho nemoci, které se nabalují. Mnoho kočiček bez domova zimu vůbec nepřežije. Mít místo, kam se mohou schovat před nepříznivým počasím, aby přes kožíšky nepromrzly na kost, má tak cenu zlata. Každá plná miska, díky které mohou ty zlé měsíce lépe ustát, je k nezaplacení. Zkusme společně pomoci těm, kteří nás teď potřebují nejvíc :(












