Krásný den, jmenuji se Macinka. Když jsem byla sama venku, byla jsem hladová a běhala za lidmi, čekajíc, kdo mi co dá. Tentokrát jsem měla štěstí – tahle blonďatá paní, která miluje zvířátka, mě naložila do auta a odvezla domů. Konečně jsem měla plné bříško, pohodlný pelíšek, psího kamaráda a 2,5 letou holčičku, která si mě hned zamilovala.
Problém nastal, když mi paní doktorka udělala rentgen a ultrazvuk. Objevila velkou kýlu, kvůli které nemohu pořádně dýchat a mé vnitřnosti nejsou na správném místě. Doktorka byla překvapená, že vůbec přežívám. Já jsem ale bojovnice a doufám, že mi pomůžete podstoupit potřebnou operaci a kastraci. Jelikož jsem na rodičovské dovolené, nemohu si tuto péči dovolit sama. 🙏
