Ahoj jmenuji se Snížek, a štěstí se na mě v životě neusmálo, pouze na chvíli jsem byl ve svém životě opravdu šťastný. A to v tu chvíli, kdy jsem našel opravdový domov a poprvé pocítil jaké to je, když vás má někdo rád. Bohužel po měsíci v novém domově jsem onemocněl smrtelnou nemocí FIP. Přešla mě chuť k jídlu i k životu a chtělo se mi umřít. Ale moje rodina mi řekla že nemůžu odejít. Že je na odchod ještě moc brzy.
Začal jsem kvůli nim bojovat i přesto, že to moc bolí. Ale sám to bohužel nezvládnu moji nejbližší mi musí píchat každý den injekce, které nejsou levné. Léčba je bolestivá a dlouhá. Moc vás prosím o pomoc o pomoc abych alespoň ještě jednou mohl nahánět balónek s bavlnou a vysypávat písek ze záchudku všude okolo.











