Zdravím, jmenuji se Eva Vitoušová a sbírka se týká mého 33.letého syna Vládi. Peníze by syn využil na léčbu rozsáhlých bércových vředů, s kterými je šílené omezený a nemůže takřka nic. Pomáhám mu s koupelí a oblékáním. Potřebuje pravidelné převazy od externí zdravotní sestry a občasnou docházku externí sociální pečovatelky, což je velmi nákladné. Dále si hradí sám drahé zdravotní prostředky, což převyšuje jeho inv.důchod a musím mu je doplácet já. Díky Vaší sbírce Donio, by si mohl dovolit účinné ,ale drahé zdravotní prostředky a léčbu, kterou si teď nemůže vůbec dovolit. Ale díky Vám, by se mohl uzdravit a vrátit do běžného a plnohodnotného života.











