Záchrana Krčmy Stregobor!
Za ta léta si mnoho lidí zamilovalo naši putiku ve sklípku, kde se pije medovina, hraje živá muzika, hoří svíčky a točí se dobré pivko. Ale nejvíc tomu vždycky dávala jedinečná atmosféra kterou zkrátka nikde jinde nenájdete.
Bohužel prišiel čas kdy krčma musí skončit nebo se přesunout. Holt nám doba nepřála a spousta okolností – covidem počínaje a nevyhovujícima podmínkama prostoru (ne)končíc- nás nutí projekt ukončit NEBO, jestli se nás nájde dostatek co by byli ochotní nás podpořit, můžem pokračovat na novém místě.
Pokud se nás nájde dost, přesuneme Stregobor na lepší místo, bude větší, epičtější a samozřejmě nabídne vše co jsme měli u nás tak rádi, plus další věci které jsme pro vás chystali ale skrz finance nebo omezený prostor je nebylo možné zrealizovat.
Ve zkratce, co by jsme za vašu podporu nabídli:
– větší a vyhovujícejší prostor, s celodenným provozem, stabilnou nabídkou pokrmů, nápojů, dýmek, atď
– prostor by byl v centru, víc dostupný novým lidem, vhodný pro velké party aj pokojné posezeníčko, líp větraný, osvětlený, atď
– nabídka z medoviny, zajímavých pív, dýmek samozřejmostí
– lepší struktúra provozu, mnohem širší nabídka jídel
A kopec dalších věcí.
Za 3 a půl roku existence Stregoboru jsme něco vybudovali, nenechme to padnout, a pojďme to povýšit na vyšší level!
Váš milujíci Stregobor Crew
















