Tělocvična na Pražských Lukách slouží jako sportovní centrum pro dětské kroužky juda, sebeobrany, nebo prevence šikany. Stejně tak i pro dospívající a dospělé sportovce v rámci bojových sportů či nápravná a zdravotní cvičení pro seniory, nebo sportovce po úrazu.
Bohužel, stávající provozovatel tělocvičnu využíval výhradně jako zdroj příjmů, nevěnoval se základní údržbě a často ani úklidu a nechal zařízení zchátrat do současné podoby – prakticky ruiny – v tělocvičně je plíseň která může ohrožovat zdraví dětí i dospělých, nepořádek, nefunkční a zničené vybavení, opadávající omítka a otřesné hygienické podmínky. Stávající provozovatel se v nedávné době rozhodl svou činnost v tomto objektu ukončit.











