S blížící se zimou jsme nuceni požádat Vás – milovníky chlupatých kočičích kamarádů o pomoc. 🆘
PROBLÉM JE NÁSLEDUJÍCÍ:
Naši sousedé ve velkém množí kočky a nestarají se o ně – ani je nekrmí. Své chování ospravedlňují tím, že kočky existují od toho, aby chytaly myši.
V důsledku toho jsou zvířata zanedbaná a hladová.
Již dlouhou dobu se těmto chlupatým stvořením snažíme alespoň minimálně pomáhat – přikrmujeme je, když je potřeba, bereme je k veterináři apod.
Bohužel je však v průběhu blížící se zimy všechny nemůžeme uvítat v našem obýváku, i když bychom rádi, a představa jejich drobných vymrzlých tělíček nám láme srdce.
Rádi bychom těmto kočičákům poskytli lepší a důstojnější život i do budoucna, proto jsme se rozhodli touto cestou požádat o Vaši pomoc, která přispěje k mnohonásobně lepší kvalitě života těchto nebohých kočiček. ![]()
Rádi bychom spojili příjemné s užitečným, proto jsme se rozhodli, že bychom pro tyto kočičáky chtěli postavit kočičí domeček, kde by se lidé z okolí mohli s kočičkami přijít pomazlit u dobré kávy nebo čaje a strávit tak příjemný čas v té nejlepší chlupaté společnosti. Realizace tohoto projektu však nebude možná bez Vaší pomoci. 🏠❤️😸
Mockrát Vám děkujeme! ![]()



















