Ahoj! Jsem Víťa a je mi 25 let a trpím dětskou mozkovou obrnou. Odmalička jsem snílek a jeden velký sen se mi prozatím splnit nepodařilo. Chtěl bych se postavit na nohy a začít chodit. Díky lidem co mě doteď podporují vím, že je to možné. Ale musím na sobě hodně pracovat. V dětství mi to nebylo umožněno, rodiče měli bohužel potíže s alkoholem, tak se mnou necvičili. Proto na sobě pracuji až nyní, kdy mám život ve svých rukou.










