Cílem projektu je získat finanční prostředky, se kterými proměníme rukopis v celobarevnou knížku s ilustracemi a fotkami a vyšleme ji na cestu do světa. Jde o proces spolupráce spousty lidí, kteří propojí svůj um, odborné znalosti a lásku k tomu, čemu se rádi věnují. Také vy se svým příspěvkem můžete stát tou tvořivou silou.
O čem kniha je?
Kniha je o cestě, o životě. Je o tom, co se děje za zraky… O poznávání sebe sama, fyzicky, v mysli a nakonec i v duši. Je o obyčejnosti, o přáních, o cílech, o začátcích a koncích, o radosti i bolesti, a také o tom, jak je možné postupně odevzdat vše, co nám už neslouží. O tom, že jestli chceme něco změnit, musíme se nejdříve rozhodnout. A i když nevíme jak a kudy dál, stačí odevzdat kontrolu a nechat se vést. Pak se mohou dít zázraky.
Je také o o-samo-statnění, tedy o tom, jak najít sílu sám v sobě. O odvaze, o svobodě, o nezávislých rozhodnutích. O všem, co mě ta životní cesta učí. A to že jsem si to uvědomila při putování do Santiaga de Compostela a dále na konec země, nejzápadnější část Evropy ve Španělsku, kde lidé kdysi věřili, že neexistuje nic víc než oceán? To je takovou paralelou jednoho s druhým. V knize nenajdete návody, možná v ní však najdete inspiraci, jak je možné najít odvahu, osvobodit se od strachu a předsudků a tvořit si tu cestu jednodušší.
Je to příběh několika málo měsíců, který však zahrnuje celoživotní zkušenosti. Je o mně, o situacích, které prožívám, a o lidech, které na své cestě potkávám. Věřím, že v ní najdete i vy kousek sebe.
Pro koho knížka je?
- Pro všechny…
- Pro všechny, kdo milují příběhy.
- Pro všechny, kdo rádi cestují a prožívají dobrodružství.
- Pro všechny, ve kterých žije zvědavost a touha po poznání.
- Pro všechny, kdo mají odvahu v každodenním životě vidět něco víc než jen seznam úkolů a povinností.
- Pro všechny, kdo teprve sbírají odvahu dělat věci jinak.
- Pro všechny, kdo hledají, i pro ty, kdo si to hledání neuvědomují.
- Pro všechny, kteří chtějí mít život svobodnější a jednodušší.






















