Jsme pětičlenný tým rybníkového hokeje z Moravy. Název našeho týmu je Haná Ice Bees. Hokej hrajeme hlavně pro radost, přátelství a lásku ke hře. Na Mistrovství České republiky a Slovenska jsme se přihlásili jako nováčci a probojovali jsme se do finále a skončili na 2.místě z 36 týmu.
Díky tomuto úspěchů jsme se kvalifikovali na Mistrovství světa v Kanadě, které se koná 19.-22. 2. 2026.
I přes tento úspěch nám Český svaz rybníkového hokeje hradí pouze startovné. Vše ostatní -letenky, ubytování, dopravu si musíme zaplatit sami. Času máme však velmi málo, pouhý měsíc, během kterého musíme sehnat potřebné finance.
Slogan: Sen, který začal na zamrzlém rybníce, může pokračovat na mistrovství světa.
















