Projekt ukončen:

Yaga – najde vašeho mazlíčka

Vybráno 0 Kč 0 Kč
800 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Yaga – najde vašeho mazlíčka

 -
Vybráno 0 Kč 0 Kč
800 000 Kč
Zakladatel
Martin Šalek
Datum přidání
21. 3. 2023

Nahlaste ztrátu svého mazlíčka a ostatní vám pomohou s hledáním.

Zdarma stáhnout, vyplnit kartu mazlíčka, vytvořit oblíbená místa. Aplikace, která pomůže najít ztraceného zvířecího parťáka.

Někdo může říct, že je to jenom pes, kočka nebo třeba papoušek? Každý, kdo to ale zažil, bude souhlasit s tím, že ztráta domácího mazlíčka může být pro člověka stejně bolestivá, jako když ztratíme člena rodiny nebo blízkého přítele. Zvířecí kamarád nás totiž provází v časech dobrých i zlých a je nám věrným společníkem, i když se cítíme úplně sami.

Proto je podle psychologů zcela přirozené, že kvůli ztrátě domácího mazlíčka truchlíme, jako by nás opustil velmi blízký člověk. Přirozený čas vyměřený domácím mazlíčkům moc neovlivníme. Něco ale ovlivnit můžeme. A to čas, po který jsou naši domácí mazlíčci s námi během jejich života.

Bohužel se někdy stává, že se buď naší nepozorností nebo souhrou okolností ztratí a my je chceme zpět. Někdy se to vyřeší samo, většinou tomu ale musíme hodně pomoci. A protože máme zvířecí kamarády, přicházíme s pomocníkem – mobilní aplikací Yaga – najde vašeho mazlíčka. Pomocníkem, který tu zatím nebyl a který vám nabízí nejefektivnější způsob hledání ztracených zvířecích kamarádů tak, aby v co nejkratší době byli opět s vámi.

Originalita Yagy je následující: prospěšnost, unikátnost, komunitní přístup, sbližování lidí, možnost řešit problém momentálně nejúčinnější formou – lokační a notifikační funkcionalitou.

Komu pomůžeme?

Aplikace Yaga si bere za cíl usnadnění zadávání ztráty a nálezu psů a jejich následné shledání s majitelem. V dnešní době má již většina lidí mobilní telefon s internetovým připojením. S Yagou můžete nahlásit ztraceného mazlíčka na jedno kliknutí a okamžitě požádat o pomoc s hledáním lidi v okolí ztráty.

Yaga se zaměřuje na majitele všech druhů zvířat i jejich přátele. Aplikaci si může nainstalovat jak majitel jakéhokoliv zvířete, tak lidé, kteří chtějí pomáhat s jejich hledáním.

Zaregistrovat se a vytvořit profil svému mazlíčkovi můžete ještě před jeho ztrátou. Budete tak připraveni i na ty nejhorší situace. Následné zveřejnění ztráty a její řešení bude rychlejší.

Při ztrátě mazlíčka vždy uteče mnoho cenných minut i hodin, během kterých každý přemýšlí, jak postupovat. Yaga toto řeší. Funguje na principu vzájemné pomoci majitelů mazlíčků a lidí, kteří jsou ochotni pomoci v případě jejich hledání. Stačí jen aplikaci stáhnout, vyplnit kartu mazlíčka a třeba si i vytvořit svá oblíbená místa. A to je vše. Snadné a účinné. Žádný ztracený čas. Tím se výrazně zvyšuje šance, že ztracený mazlíček nalezne brzy cestu domů.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Yaga má smysl pro každého chovatele domácího mazlíčka, u kterého je možné riziko, že by se mohl ztratit či utéct, takže nejtypičtějšími druhy jsou pes, kočka, ale třeba i papoušek. Ve čtyřech a půl miliónu domácností v České republice žijí podle odhadů téměř dva milióny psů a milión koček. Jedno nebo více domácích mazlíčků tak chová podle statistik polovina českých domácností. V počtu chovaných zvířat na počet obyvatel jsme v Evropě na samé špičce. Mezi zákazníky však patří i ti, kteří doma žádné zvíře nemají. 

Obrovská síla Yagy spočívá především v obrovském počtu uživatelů a tím obrovské naději na rychlé nalezení ztracených mazlíčků. A protože tak jako hudba i lidská solidarita a ochota pomoci je bez hranic, rádi bychom Yagu doprogramovali na co největší počet platforem, kdy k Androidu zbývá ještě iOS a připravili Yagu i do nejčastějších jazykových mutací a doplnili další užitečné funkce pro majitele zvířecích mazlíčků, např. sledování procházek a zajímavých míst pro domácí mazlíčky. 

Odměnou je podpora projektu, ale i partnerství

Perfektní fungování mobilní aplikace Yaga a její rozšíření mezi mezi lidi pro zvýšení účinnosti pátrání po ztracených mazlíčcích je finančně, časově i lidsky velmi náročné. Zvolili jsme proto vědomě variantu projektu s odměnou podpory projektu, ale i partnerství, které nahradí radost každého majitele domácího mazlíčka z následného shledání. Rádi bychom ukázali, jak si dokážeme v těžké chvíli pomoci a jak bezbřehá může být láska k našim zvířecím kamarádům a parťákům. 

Odměnou při příspěvku min. 100 Kč je podpora projektu. Odměna je však bez protihodnoty, ale dárci pomocí jí mohou přispívat.

Odměnou při příspěvku min. 30.000 Kč je partnerství na projektu s následujícím marketingovým a propagačním využitím v rámci mobilní aplikace.

Odměnou při příspěvku min. 100.000 Kč je generální partnerství na projektu s následujícím marketingovým a propagačním využitím v rámci mobilní aplikace i při všech dalších marketingových aktivitách mimo vlastní obsah mobilní aplikace (webové stránky, sociální sítě, veletrhy, tisk, články, letáky apod.)

Vašeho příspěvku si nesmírně vážíme. Odměnou každému dárci je také i štěstí a radost ze shledání!

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu