Projekt ukončen:

X-TET nové CD k 18. narozeninám

Vybráno 0 Kč 118 500 Kč
130 000 Kč
 -
79 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
1 500 Kč
Průměrná výše příspěvku
25 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

X-TET nové CD k 18. narozeninám

Zakladatel
Štěpán Štrupl
Datum přidání
3. 11. 2023
Poslední aktualita

31. 5. 2024 19:58

Dlaně andělů spatřily světlo světa!!!

Máme opravdu radostnou zprávu! Nové CD k 18. narozeninám je na světě! Vzniklo díky „dlaním andělů“ – díky vám všem, kteří jste podpořili jeho vydání prostřednictvím této sbírky. Neumíme slovy vyjádřit vděk a radost, které cítíme! Budeme se snažit najít tu nejkratší a nejrychlejší cestu k vám, abyste měli CD již brzy ve svých rukou. A samozřejmě ho budeme všude vozit sebou, aby se dostalo ke všem, které potěší!

Ještě jednou moc děkujeme! Těšíme se s vámi na viděnou a slyšenou! Nejpozději pak na slavnostním křtu Dlaní andělů 12. 10. 2024 v JIndřichově Hradci na Střelnici.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

V příštím roce oslavíme 18 let na scéně! Rádi bychom naši plnoletost oslavili společně s vámi a chceme pro vás připravit jako dárek zbrusu nové CD, které bude obsahovat minimálně dvanáct písní. Objeví se zde písně čistě vokální, ale také s nástrojovým doprovodem. V současné době jsme domluvení v nahrávacím studiu na termínech natáčení začátkem roku 2024 a během jara, následně s námi počítají i v hudebním vydavatelství a věříme, že nejpozději na začátku léta bude nové CD na světě! Autorem obalu bude František Matula, náš kamarád a malíř, od kterého má každý z nás minimálně jeden obrázek doma. Pohráváme si i s názvem CD a zatím je nám nejbližší část textu jedné z písní, která určitě nebude na nahrávce chybět, a navíc jsme se vzácně shodli (v šesti lidech to není vždy úplně samozřejmé), že přesně vyjadřuje to, v co doufáme a co vám chceme natočením CD dát. Ale zase vám nemůžeme prozradit úplně vše hned na začátku. :-)

Kdo za projektem stojí?

X-TET je původně vokální skupina zabývající se především spirituály, swingovými a folkovými písněmi. Barevnost našich hlasů harmonicky podpoří vlastní pětihlasé úpravy. V roce 2006 stáli o zrodu skupiny čtyři mladé dámy a jeden kapelník a v tomto obsazení zpíval X-tet až do roku 2021, kdy jsme se rozhodli některé písně obohatit o nástrojový doprovod v podobě kontrabasu, dvanáctistrunné a šestistrunné kytary. V repertoáru však nadále zůstávají i čistě vokální písně bez doprovodu. S příchodem nástrojů jsme zdvojnásobili počet mužů v kapele a současný X-TET je tedy vlastně sextet(o).

Vystupujeme na koncertech a festivalech po celé naší zemi. Jsme několikanásobnými finalisty festivalu PORTA, Notování (dříve pod Vyšehradem), máme za sebou, často i vícenásobnou, účast na festivalech Prázdniny v Telči, Folková růže, Mohelnický dostavník, Okolo Třeboně, Trampský širák, Folkové prázdniny, Muzika, Folkové Podvinní a spoustě dalších. Moc rádi zahrajeme kdekoliv, na venkovním i vnitřním pódiu, v klubu, v kostele, při vernisáži nebo promocích, budeme-li vědět, že tím uděláme radost těm, kdo si nás přijdou poslechnout. Máme radost, když vy máte radost, a tak to má být!

Více se o nás dozvíte na www.x-tet.cz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063564661891

Na co vybrané peníze použijeme?

Uvedená částka, kterou bychom s vaší pomocí rádi vybrali, odpovídá nákladům na vydání CD, tedy zpracování grafiky, vyrobení bookletu, vylisování samotných placiček, a také nákladům na čas strávený ve studiu včetně mixu a hudební režie. 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

31. 5. 2024 19:58

Dlaně andělů spatřily světlo světa!!!

Máme opravdu radostnou zprávu! Nové CD k 18. narozeninám je na světě! Vzniklo díky „dlaním andělů“ – díky vám všem, kteří jste podpořili jeho vydání prostřednictvím této sbírky. Neumíme slovy vyjádřit vděk a radost, které cítíme! Budeme se snažit najít tu nejkratší a nejrychlejší cestu k vám, abyste měli CD již brzy ve svých rukou. A samozřejmě ho budeme všude vozit sebou, aby se dostalo ke všem, které potěší!

Ještě jednou moc děkujeme! Těšíme se s vámi na viděnou a slyšenou! Nejpozději pak na slavnostním křtu Dlaní andělů 12. 10. 2024 v JIndřichově Hradci na Střelnici.

10. 4. 2024 20:45

Jedeme dál!

Přátelé,

máme natočené všechny písně, tedy v tom smyslu, že ta největší dřina pro kapelu ve studiu je za námi! :-) Bohužel se nám práce teď na chvíli zastavila, protože Tomáš, náš hudební režisér, patron a studiový šéf má po těžké operaci a rekonvalescence zabere ještě nějaký ten čas. I když dobrou zprávou je, že má velkou chuť do práce a celé společné dílo chce co nejdříve dokončit! A tak si, prosím, vzájemně držme palce, aby se mu síly brzy vrátily.

Vzájemně jsme si přirostli k srdci a moc se těšíme, až se zase uvidíme tváří v tvář.

Aby vám čekání na nové cd rychleji uteklo, posílám zatím pouze vám, návrh obalu našeho společného „nadělení“.

Mějte se moc fajn a brzy na slyšenou a viděnou!
Štěpán

18. 2. 2024 20:13

Natáčení je v plném proudu, první odměny již rozdány :-)

Přátelé, v tuto chvíli máme za sebou čtyři natáčecí víkendy! Nahrané jsou všechny nástrojové podklady a pět písní je již kompletně hotových :-) U zbývajících písní musíme dotočit zpěvy, společně s nimi natočit čistě vokální písně a perkuse.

Rádi bychom se s vámi dohodli na formě předání odměn, které jsou pro vás připravené (tedy kromě cd – jejich dokončení včetně vydání očekáváme v průběhu dubna).

S některými z vás jsme se již setkali a odměny předali. Vás ostatní prosím o krátké info na můj e-mail sstrupl@razdva.cz, případně do zprávy na FB, jaký způsob předání preferujete:

1. Česká pošta – na Vaší adresu (tento způsob zvolíme i v případě, že se neozvete),

2. Zásilkovna – uveďte, prosím, pobočku,

3. Můžeme najít možnost, jak se potkat osobně :-)

Jakmile bude CD na cestě do výroby, ozveme se a dáme vědět, že jsme už jenom kousek od chvíle, kdy se naše společné dílo zhmotní a spatří světlo světa! :-) Společně s tím také oznámíme termín křtu CD.

Moc děkujeme!

Za celý X-TET Štěpán

31. 1. 2024 9:32

Poslední den sbírky = velká radost a vděk! 🙂

Přátelé, dnešním dnem končí naše sbírka na nové CD. Cítíme obrovskou radost a zároveň vděk za to, že se podařilo vybrat takovou krásnou částku! Nejenže tak nic nebrání dokončení cd, ale hlavně je to pro nás znamení, že naše snažení má smysl. Moc děkujeme a těšíme se na viděnou a hlavně slyšenou s vámi! 🤠👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰🧔

29. 1. 2024 17:21

Dva dny do konce sbírky! Děkujeme všem, kdo v tom jedete s námi!

S posledními lednovými dny za sebou máme dva natáčecí víkendy, kdy jsme nahráli nástroje a máme z toho velikou radost a dobrý pocit, že se to daří! 🙂 V nejbližší době začneme točit zpěvy a také několik písní, kde nástroje vůbec nebudou. Mezitím nám také skončí sbírka na nové CD, takže právě nyní zbývá doslova „pár dní“, jak se stát jeho majitelem ještě předtím, než vyjde! Všem moc děkujeme za důvěru! 🤠👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰🧔‍♂️

27. 1. 2024 9:57

5 dní do konce = FINIŠUJEME!

    1. Přátelé, naše sbírka se blíží ke konci. Zbývá 5 dní. Děkujeme všem, kdo jste do nás vložili svou důvěru! Máme za sebou už dva natáčecí víkendy a jde to moc dobře!

🙂

    1. Budete první, komu pošleme nové CD ještě teplé z výroby, objednaná trička i tašky jsou namalované, místo na bookletu pro sponzory připravené a moc se těšíme i na koncerty, na kterých si to společně užijeme (včetně VIP)! Tak brzy na slyšenou..

🤠👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰🧔‍♂️

22. 1. 2024 18:01

Necelých 10 dní před koncem sbírky máme natočené všechy nástroje!

Druhý natáčecí víkend máme za sebou. Nástroje jsou natočené a příště se pustíme do zpěvů 🎶 Buďte první, kdo si nové CD poslechne! Rozesílat ho začneme bezprostředně po jeho vydání. Více na donio.cz/x-tet-cd Sbírka končí již za 9 dní, děkujeme všem, kdo jste s námi! 🤠👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰🧔

13. 1. 2024 23:25

První víkend ve studiu

https://www.facebook.com/share/r/FXrzjqMk9S2ua5BZ/

Posíláme srdečné pozdravy z prvního víkendu ve studiu, který se nese ve znamení jen a jen nástrojové části X-tetu. Děláme všechno pro to, aby se vám cd líbilo a bylo co nejdříve u vás! Děkujeme za vaši přízeň!

30. 12. 2023 18:49

S novým rokem nové CD – děkujeme a přejeme jen vše dobré!!!

17. 12. 2023 12:21

Moc děkujeme za vaší účast a podporu!

V těchto dnech jsme přesáhli částku 40.000,-.  Jsme vám všem moc vděční za vaší podporu a za to, že jste s námi! Jako poděkování přidáváme nové odměny, prostřednictvím kterých je možné podpořit vydání nového CD. Jsme moc rádi, že jste s námi! Děkujeme! :-)

29. 11. 2023 19:33

Pojďme společně zahájit advent a natočit CD! :-)

Prostřednictvím českobudějovické TV Kurýr vás zveme na rozsvěcení vánočního stromu nejen v Jindřichově Hradci! Těšíme se na vás, jste naší součástí, třeba i díky podpoře připravovaného CD. Moc děkujeme a zůstaňte s námi! 🤠👩👩👩👩👨

26. 11. 2023 20:03

Advent = očekávání. Pojďte se těšit s námi!

Blížící se 1. adventní víkend budeme mít ve znamení rozsvěcení vánočních stromů. Těšíme se na vás v sobotu 2. 12. v Jindřichově Hradci a 3. 12. v Hrádku nad Nisou! Určitě zahrajeme i některou z písniček, která bude na novém CD! Buďte s námi u toho! Děkujeme! :-)

Může jít o obrázek text

Může jít o obrázek vánoční stromeček a text, kde se píše Cesta za hvèzdou TIVEZDA STROMU Rozsvecení vánočního stromu na náméstí 12. 2023 od 14 hod Horní náméstí V Hrádku nad Nisou Program: 15:00 16:30 17:15 Kapela X-tet 16:00 Vánočníhra Literárn-dramaticky obor ZUŠ 16:50 Zpívání koled détí 17:00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu MŠ adventní trh na náméstí * stánek Ostrova života 米 rukodelné stánky Bráné Trojzemí 米 sbírka pro opuštené psy kočky útulku Azyl Pes Ježiškova pošta Po celou dobu akce mohou deti nosit své dopisy Ježíškovi do pobočky v Bráne Trojzemí (Infocentrum). BRÁNA Trojzemí Hrádek nad Nisou MESTO SRDCI TROJZEMÍ E SKUPINAČE

22. 11. 2023 21:25

Děkujeme za vaše otevřené dlaně a srdce! Zůstaňte s námi :-)

Nezanedbáváme přípravu na blížící se adventní koncerty a nové CD. Písničkou děkujeme za vaše otevřené dlaně a srdce! ❤️🙂 Zachovejte nám přízeň a staňte se součástí příprav nové desky na Donio.cz/x-tet-cd 🤠👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰🧔

16. 11. 2023 16:57

Sbírka je v plném proud – jedeme dál! :-)

Sbírka na naše nové cd k 18. narozeninám je již v plném proudu! 😀Děkujeme všem, kdo v tom už jedete s námi! 🙏 Budeme moc vděční, když se stanete součástí příprav a pomůžete nám příspěvkem v libovolné výši nebo koupí některé z odměn. Děkujeme! 🤠👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰🧔‍♂️

15. 11. 2023 19:50

Poděkování za první dny

Moc vám všem chceme poděkovat za vaší přízeň a hlavně podporu v prvních dnech sbírky! Přehoupli jsme se přes prvních 10.000,-, takže za sebou máme první krůček k cd! Máme z toho velikou radost a zároveň nám to dává naději, že se vše povede!!! Zůstaňte s námi na stejných vlnách.. :-)

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Anetka a Kája Přibylovi
500 Kč  •  1. 2. 2024 9:15
Hodně štěstí při tvoření nového CD
Milý přispěvatel
900 Kč  •  31. 1. 2024 21:28
Dobrosrdečný přispěvatel
1 500 Kč  •  31. 1. 2024 14:19
Štědrý přispěvatel
25 000 Kč  •  30. 1. 2024 23:38
Dobrosrdečný přispěvatel
4 000 Kč  •  30. 1. 2024 23:29
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  28. 1. 2024 6:48
Milý přispěvatel
15 000 Kč  •  27. 1. 2024 7:27
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  26. 1. 2024 9:54
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  26. 1. 2024 6:52
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 16:04
Hašková
200 Kč  •  22. 1. 2024 18:33
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  22. 1. 2024 18:17
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  22. 1. 2024 17:26
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
700 Kč  •  20. 1. 2024 14:37
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  13. 1. 2024 13:22
Milý přispěvatel
5 000 Kč  •  7. 1. 2024 9:36
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  6. 1. 2024 22:01
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  4. 1. 2024 12:22
Petr S.
500 Kč  •  3. 1. 2024 19:49
Už se těším na nové CD. Tak ať to vyjde.
Štědrý přispěvatel
1 800 Kč  •  27. 12. 2023 16:33

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu