Prosím zdvořile o podporu. Pracuju na natáčení druhého dílu hudebního projektu Wolf Lost in the Poem, který je věnován básnířkám. Na prvním albu byly všechny songy věnovány autorkám poezie ze světa. Rád bych se v pokračování věnoval básnířkám, které píší mým milovaným mateřským jazykem a jsou od nás z Česka. Je jich tu totiž tolik skvělých, až mi srdce plesá!
Budou to emocionální reflexe na jejich světy v básních, které se v mých verších míchají s tím, co žiju, a v desíti písních pak s hudbou slídí po katarzi. Vyznání sladkému strdí, které mne drásá a hojí zároveň. Pomozte albu na svět!











