Ahoj lidi.
Chystám výstavu fotografií. Nebo spíše bylo nabídnuto abych udělal výstavu a já na to kývl, aniž jsem tušil kolik dnes stojí tisk a podobné věci. Výstavy vlastně moc nedělám. Pak bude vernisáž. V Přerově. V dubnu. Na kterou vás zvu když se to povede.












