Pomocí tohoto projektu bych chtěla uskutečnit svou první výstavu v Praze spolu s vernisáží. Podstatu výstavy vidím také v tom, že sdílení své tvorby na sociálních mediích vlastně sociální vůbec není.
Ráda si s Vámi na vernisáži popovídám o focení, nebo vlastně i o čemkoliv jiném. Přijďte si udělat hezký večer!









