Ahoj,
rádi bychom Vám představili výstavu ,,Fotografie4" studentů maturitního ročníku Střední školy uměleckomanažerské oboru fotografie. Výstava se bude zaměřovat především na fotografii, ale i objekty a obrazy.
Kurátorkou výstavy je MgA. Debora Loučková.
Můžete se těšit na rozmanitou přehlídku maturitních prací a věříme, že každý z Vás si zde najde své téma.
⭐️ Výstava proběhne 1. 4. 2026 v 17:00 v prostorech brněnské Káznice
Informace a aktuality naleznete na Instagramu: @ssum_fotka

















