3. 6. 2024 11:27
Adopcí týdne je RÉBA
Mladá kočička, co hledala domov více
než 9 měsíců
. Navíc musela kvůli opakujícím se rýmám a zánětům strávit skoro celou dobu v kleci, resp.v karanténním boxu
. Neustále jsme ji propagovali, ale kvůli podmínce být jedináčkem právě kvůli infekčním rýmám, oslabené imunitě a častému braní antibiotik bohužel domov stále nenacházela a my museli koukat každý den na smutnou mladou kočku , která tak moc toužila po lidské společnosti a po 9 měsíců jí domovem byla jen klec.
. Jedinou zábavou pro ni vždy byl výlet na veterinu a že těch kontrol a vyšetření měla opravdu hodně včetně rhinoskopie, oftalmologického vyšetření a CT. Nakonec se přišlo na to, že neustálá rýma má souvislost s deformitou oka, jelikož má deformované i vnitřní ucho a byla doporučena operace
. Náklady na všechna vyšetření a samotný zákrok byly samozřejmě veliké a někdo by si možná řekl, proč mermomocí zachraňovat kočku bez oka
. Jenže Réba je výjimečná, mazlivá, hodná i přesto, že hlavní kontakt s lidmi byl útulku spojen s „nějakým ošetřováním“. Lidi pořád milovala.
V tu chvíli jste nás opět podrželi vy všichni, naši pravidelní dárci – andělé AniDef
a všichni, kdo přispěli na sbírku na vyšetření Donio.cz.
Bez lidí jako vy by záchrana tak složitých případů nebyla možná
.
Děkujeme!!!
Na Rébu se díky Vám usmálo štěstí a pár dní před zákrokem konečně odjela domů!
Paradoxně odjela kočka místo psa
. Měl odjet Eddie, byl doma na zkoušku, ale Nakonec rodina uznala, že tak velkého ač hodného psa by nezvládli. Mrzelo nás to
a o to víc jsme byli překvapeni telefonátem zhruba o týden později, že pořád myslí na všechna ta zvířátka a rozhodli se zachránit aspoň kočičku. Chtěli takovou, co to potřebuje nejvíce, co je u nás nejdéle
. Volba byla jasná – Réba! Nelitovali ani chvíli, Réba doma rozkvetla, je hrozně mazlivá a vděčná za lásku, kterou dostává!
.
Teď je krátce po operaci, stále ještě nosí hlavičku na stranu, ale pomalu pomalu se dává dohromady.
Má důvod, má konečně domov s velkým D 
