Ahoj, (omluvte prosím částečnou anonymitu u fotek, ale manželce není příjemné se během náročné léčby fotit , protože její tělo prochází změnami, i když je pořád nádherná 🙏💙)
jsme rodina, které se nedávno narodilo děťátko – naše každodenní radost a síla, která nás drží nad vodou. Právě jsme dostavěli dům a užívali si první měsíce krásného rodinného života. Jenže pak přišel šok – mamince našeho miminka byla diagnostikována rakovina.
Já (táta) jsem musel zůstat doma s manželkou i dítětem, abych se o ně postaral. Každý den je teď výzvou, ale nevzdáváme se a bojujeme. 😇
Během pár měsíců jsme zažili snad všechny emoce, které si lze představit – od radosti z narození dítěte až po strach o život.









